444 0 940

S.S.S..

Direkt Ödeme : E-Ticaret Mağazaları

Param Trink Direkt Ödeme yapımız ile müşterilerinize, sitenizdeki ödeme sayfasından başka bir yere yönlenmeden ödeme yapma kolaylığı sağlarsınız. Tek bir entegrasyon ile sektördeki en büyük 7 adet kredi kartı ( Bonus, World, Axess, Maximum, Paraf, CardFinans ve Bank Asya) markasına ve banka kartına ait SanalPOS'lara 1 gün içerisinde sahip olur ve tüm SanalPOS'larda tek çekim yada taksit avantajlarından faydalanırsınız.


Oyun Firmaları

Müşterinizin, sitenizdeki ödeme sayfasından "Param Trink ile Öde" seçeneğini tıklayarak ödeme yapması yeterlidir. Böylece, Param Trink üye kaydını otomatik olarak oluşur. Bundan sonra yapacağı tüm ödeme işlemlerinde, kredi kartı bilgilerini vermesine gerek kalmaz. Sadece e-posta adresi ve şifresiniyazarak ödemesini yapabilir. Üstelik, form doldurma zahmetinden kurtulur.

Param Trink avantajları nelerdir?

7 Bankanın Sanal Posuna Sahip Olun,Uygun Taksit ve Komisyon Oranları,1 Günde Sanal Pos Kurulumu,Size Özel Müşteri Hizmetleri,Multinet Güvencesiyle Param Trink Sanal Pos Kullanımı, Tüm markaların Sanal Poslarına Tek bir komisyon oranı, 7/24 operasyonel sahtekarlığa karşı güvenlik kontrolü, 150'den fazla yazılım filtresi ile ödeme güvenliği

Param Trink komisyon oranları nedir?

Bonus, World, Axess, Maximum, Paraf, CardFinans ve Bank Asya kredi kartlarına taksit imkanı sunabilir; tüm bankaların Debit Kartları (Hesap Kartları) ile ödeme yapma kolaylığı sağlayabilirsiniz. Tüm Markaların Sanal Poslarına Aynı Komisyon ücreti ödeyin. Komisyon oranlarımızı öğrenmek için Destek ekibimiz ile irtibata geçin.


Param Trink'ya nasıl başvurabilirim?

Param Trink'ya başvuru yapmak için lütfen tıklayınız.

Kurumsal Kayıt Olmak

Param Trinkda mağazanız olabilmesi ve Param Trink poslarını kullanabilmeniz için kurumsal bir üyeliğiniz olması gerekmektedir. Kurumsal üyeliğiniz üzerinden mağazanız ile ilgili tüm işlemleri hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Not: Kurumsal üyeliğiniz ile bireysel işlem yapılamamaktadır.
Müşteriler ekstrelerinde hangi kurum adını görür?

Param Trink Ödeme sistemleri altyapısını kullanan ve Bonus, World, Maximum, Card Finans ve Asya kart Banka ve Kredi Kartları ile üye işyerlerimizden alışveriş yapan müşteriler ekstrelerinde "Param Trink-WEB SİTESİNİN ADI" ifadesini görmektedirler. Axess ve Paraf Banka ve Kredi kartı ile alışverişerinde ekstrelerinde "Param Trink" ifadesini görmektedir.
Mağazalara yapılan ödemeler Param Trink ile yapılan SanalPOS'lar üzerinden geçen tahsilatlarınızı peşin olarak tek seferde alırsınız (Tek çekim ve taksitli alışverişlerde geçerlidir). Ödemesi onaylanan işlemler 10.is günü sistemde tanımlı banka hesabınıza transfer edilir. Böylece 10 iş günü sonunda hergün bizden ödeme almış olursunuz.

Mağazam ne zaman onaylanır neden onaylanmadı?

Talep edilen evrakları eksiksiz bir şekilde teslim edilmesi durumunda Param Trink ödeme sistemini 1 iş günü içerisinde kullanamaya başlayabilirsiniz. Başvurunuz, ilgili birimimiz tarafından incelenmektedir. Belirtilen kriterlere uygun olması durumunda teknik ekibimiz sizinle irtibata geçecek ve entegrasyon işlemini gerçekleştirecektir. Not: Kapalı / Yapılandırma aşamasında olan siteler için değerlendirmeler yapılmamaktadır.

Birden fazla site için Param Trink poslarını kullanabilir miyim ?

Evet. Her bir siteniz için ayrı başvuru yapmanız durumunda Param Trink Ödeme sistemlerinden faydalanabilirsiniz.

Param Trink Ödeme sistemlerinde Yurtdışı kartları ile ödeme yapabilir mi?
Hayır. Müşterileriniz yurtdışı kartları ile ödeme yapamamaktadır.

Banka hesabı tanımlama / Silme
Param Trink Hesabım sayfanızdan banka hesabı tanımlayabilir ya da tanımlı banka hesabınızı silebilirsiniz.

Birden fazla banka hesabı tanımlayabilir miyim?

Evet. Banka hesabı tanımlama ekranında birden fazla banka hesabı tanımlayabilirsiniz. Ayrıca bir ön tanımlı banka hesabı belirtebilirsiniz. Size yapılacak ödemeler, ödemenin yapılacağı mağaza için tanımlanmış bir hesap varsa o hesaba, tanımlanmış bir hesap yoksa ön tanımlı hesabınıza yapılacaktır. Tüm bu tanımlamaları hesabım sayfanızdan yapabilirsiniz.

Param Trink fatura kesiyor mu?

Evet. Param Trink, satış komisyonları karşılığında mağazalara fatura keser

IBAN nedir?

IBAN (International Bank Account Number) Uluslararası Banka Hesap Numarasının kısaltmasıdır. Mevcut müşteri hesaplarının yerine kullanılacak olan IBAN, para transferlerinin hızlı, hatasız ve az maliyetle gerçekleştirilmesi amacıyla oluşturulmuştur. Bugün Avrupa Birliği ülkelerinin yanı sıra birçok ülkede de IBAN kullanılmaktadır.
IBAN kullanımı ne fayda sağlıyor?

IBAN ile hesap numaraları belli bir standarda göre düzenlendiğinden ve bankalarca matematiksel olarak kontrol edilmesi zorunlu olduğundan para transferlerindeki hatalar en aza indirilmektedir.

IBAN numaramı nasıl öğrenebilirim?


Mevcut hesap numaralarının yerine kullanılacak olan IBAN numaranızı hesabınızın bulunduğu banka şubesinden veya bankaların internet sitelerinden temin edebilirsiniz.

Kapalı veya yapılandırma aşamasında olan sitelerin onay durumları?

Kapalı / Yapılandırma aşamasında olan siteler için değerlendirmeler yapılmamaktadır. Siteniz aktif duruma geldiği zaman lütfen başvurunuzu yenileyin.